Devas TUBE oval yapısı ile en küçük ve ok dar merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Şaft ihtiyacı olmayan kendi modüler yapısı ile Tube 21 m seyir ve 7 durağa kadar güvenle uygulanır. Oval cam kapıları ve yuvarlak cam kabini ile evlerinizde aydınlık ve ferah ortamlar yaratır. Panoramik tip görünümü şık ve modern çizgileri ile evlerinizde geleneksel asansör modelleri dışında kusursuz oval hatları ve yuvarlak yapısı ile küçük asansör arayanların gözdesidir.

Tüp Asansör

Çeyrek asırlık tecrübemizle panoramik görünümü şık ve modern çizgileri ile evlerinizde geleneksel asansör modelleri dışında kusursuz oval hatları ve yuvarlak yapısı ile en küçük asansör arayanların gözdesidir.

Devas TUBE tüp asansörü yeni ev sahibi olan veya evlerini yenilemek isteyenlerin aklındaki inşaat maliyeti, ruhsat veya kuyu çukuru sorunlarını yuvarlak yapısı ve 5 cm kabin kalınlığı ile spiral şeklindeki merdiven boşluklarına, yapılarınızın dekorasyon stilini bozmadan monte edilir. Yuvarlak cam kaplamaları, oval cam kapısı, yuvarlak cam kabini ve cam kabin tabanı ile tarzınızı yansıtan şahane bir görünüm sağlar. 3 fazlı veya tek fazlı ev elektriği (110~230Vac 50-60 Hz) ile çalışacak aksam ve özel donanımlarla üretiyoruz.

Platform üzerinde veya altında yolcu varken platform açma ve kapama işlemi yapılsa dahi özel geliştirilen mekatronik disk sistemi ile asla platform katlanmaz veya açılmaz. Platform giriş ve çıkışlarında basamakları aydınlatan akım kontrollü led aydınlatması, motor akımını sınırlayan driver ünitesi ve manyetik fren sürüş sistemi ile %30 enerji tasarrufu sağlar.

Tube Ev Asansörü

Modüler üretim teknolojisi silim yapısı ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan cam kapılara, dış cephe oval cam kaplamaları ve renklerine kadar 3 dil sesli anons sistemi ile tüp asansörünüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

Farklı çap ve seyir ölçüleri ile her mekana özel tasarlanır. Tube vvvf elektrik sürüş sistemi ile konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti eder. Gelişen teknoloji ile birlikte hidrolik sistemlerde Alman kalitesi ve teknolojisi Blain hidrolik valf blokları ile üretilen L karkas Hidrolik Asansör Sistemleri 2 yıl imalat ve 10 yıl yedek malzeme garantisi ile sunulur.