MERDİVEN KENARI ENGELLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ

Yula düz ve dönüşlü ağır tip ADA PVag uyumlu merdiven asansörü raylar üzerinde bulunan benzersiz bir bakır bara enerji hattı ile 24 VDC elektriğini raylar üzerinden alır ve trafiği çok olan uzun seyir mesafeleri için kesintisiz bir hizmet sağlar.

  • Ray üzerinden enerji hattı.

  • Bluetooth ve wi-fi ile erişim.

  • Alüminyum çift ray teknolojisi.

  • VSR sesli anons asistanı.

İthal ürünler de yaşanan 6-8 haftadan başlayan uzun teslim süreleri ve ekstra maliyet getiren nakliye, gümrük, antrepo ve vergi gibi yorucu ve külfetli süreçler artık tarih olmuştur.

Yumuşak kalkış ve soft duruş özelikleri ile ayarlanabilir hız konfigürasyonları sayesinde istediğiniz konfor ayarı ile seyahat edebilir, mobil uygulaması ile asansörünüzün tüm parametrelerine ulaşabiirsiniz .

Platform kenarlarında bulunan rampalar ve makine yanları sensörler ile donatılmış çarpma ve sıkışma anında güvenlik açısından sistemi otomatik olarak durdurur.

Asansörün her iki tarafında bulunan otomatik açılıp kapanan güvenlik bariyerleri ve rampaları mevcuttur. Platform manüel ve otomatik açılıp katlanabilir.

Platformun her iki tarafındaki güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece asansör alt ve üst durak noktalarında iniş ve binişin yapılacağı taraf açılır.

KOLAY MONTAJ

BÜYÜYEN ENGELLİ SEKTÖRÜNDE YENİ TEKNOLOJİLER

Hızlı ve kolay kurulum için modüler yapı ile tasarlanıp üretilen Engelli Merdiven Asansörü sizin ve ailenizin yıllarca keyifle kullanacağı güzel bir asansördür. Ada Pvag uyumu ile her türlü deniz taşıtlarında kullanılır.

TASARIM VE PROJE

BİR SONRAKİ ADIMI HESAPLAYAN HIRSLI PROFESYONEL DÜŞÜNCE

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır binlerce memnun müşteri de olduğu gibi.

IOS ve ANDROID UYUMLU

MOBİL UYGULAMA

Devas bünyesinde üretilen merdiven kenarı engelli asansör sistemleri bluetooth ve wifi üzerinden yazılımları güncellenebilir. Android ve Ios uyumlu mobil uygulaması ile tüm ayar ve parametreleri telefon üzerinden kontrol edilebilir. Toplam çalışma sayısı, bakım kontrolü, kullanım süresi boyunca hata ve arıza log kayıtları ile raporlama seçenekleri mevcuttur.

SESLİ ANONS SİSTEMİ

VSR SES ASİSTANI

Görme yeteneğini kaybeden ayakta ve oturarak veya tekerlekli sandalye kullanıcıları için sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır. Dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar.

ÜCRETSİZ KEŞİF

GELECEĞİNİZE BİRLİKTE İLHAM VERME ZAMANI

Alanında uzman proje mühendislerimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif hizmeti sonunda size ve yapılarınıza en uygun merdiven asansörü modeli seçimi ile başlayan projeleriniz yapılarınız için mükemmel asansörlere dönüşür.

KALİTE KONTROL

DANIŞMANLIK FAALİYETLERİMİZ İLE GELECEĞİNİZİ DEĞİŞTİRİN

Üretim montaj ve devreye alma aşamalarından geçen süreç sürekli eğitim programlarımıza katılan deneyimli montör ekiplerimiz tarafından yapılan kurulum, tüm güvenlik kontrolleri ve yapılan performans testleri sonucunda servise verilir.

MERDİVENLERDEN GÜVENLE İNİP ÇIKMAK İÇİN YULA İLE TANIŞIN

yula döner merdiven asansörü çözümleri

“Şık plastik kaplaması, merdivenlerinizde yer kaplamayan özel tasarımı, akıllı yazılımı ile işlevselliğin ve kullanım kolaylığının karışımı YUA Döner Merdiven Asansörü yaşam tarzınıza uyum sağlayan rakipsiz merdiven asansördür. 225 Kg minimum taşıma kapasite ve 7cm/sn ve 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern konforlu asansörler.”

DEVAS TEKNOLOJİ – MERDİVEN ASANSÖR SİSTEMLERİ

DEVAS GÜVENİLİR MÜHENDİSLİK

BAĞLANTIDA KALALIM

MOSB 23.CD, NO:74/76,
Melikgazi, Kayseri
TÜRKİYE
Mobil: 0.533.655.4513
Email: export@devas.com.tr
Web: yulamerdivenasansoru.com