ÇÖZÜM ODAKLI TASARIM ve PROJE

25 yılı aşkın bir süredir, Devas yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik konularını sürdürmektedir. Devas, akıllı ve dijital engelli asansör sistemleri için kapsamlı çözümler sunan bir teknoloji lideridir.

Çevremizdeki dünyayı, geliştirdiğimiz engelli erişim sistemleri ile engel oluşturan faktörleri belirleyerek sizler için önemli olanı gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli profesyonel uzman kadrosu, üstün teknoloji ve yüksek marka kalitesi ile müşteri taleplerini firma bazlı projelendirmek misyonlarını üstlenmiştir. Süreç tasarımı yazılım ve donanım sistemlerinin tasarlanması ve engelli asansör sistemleri teknoloji geliştirme merkezi olarak müşterilerimizin her türlü proje tasarım ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Müşterilerimizin rahat, güvenli ve enerji tasarruflu bir asansör ile hayatlarını sürdürebilmeleri için problem çözme tutkumuzu sizlerle güçlendiriyoruz.

Sizlerin ihtiyaçlarınıza özel, gelişmiş engelli asansörleri ve ev asansörü çözümleri sunmaktayız. Siz sadece sizi ziyaret ederek bilgi verecek danışmanımız ile temasa geçin ve gerisini bize bırakın. Danışmanımız sizi dinleyecek, sorularınızı yanıtlayacak ve keşif hizmetimizi tamamlayarak kısa zaman içinde size uygun merdiven  asansörü teklifimizi sunacaktır.

DOĞRU MARKA DOĞRU ÜRÜN VE DOĞRU FİYAT

MEHMET DEVEDAŞI

PROJE DANIŞMANI

Mükemmellik odaklı ve işbirliğine açık bir ekibin parçasıyız. Merdiven asansörleri alanında başarılı olma becerisine ve tutumuna sahip ileri görüşlü sektöre özgü profesyonel hizmetler sunuyoruz.

MUSTAFA DEVEDAŞI

TİCARİ PROJE YÖNETİCİSİ

Giderek daha rekabetçi bir ortamda güven üzerine kurulmuş ticari ilişkilerimizin sizin ve sevdikleriniz için hayati önem taşıdığını biliyor ve  işimizin başarısı için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Team 6

SÜMEYRA DEVEDAŞI

KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ

Devas’ın mükemmel olması ve genel başarısını artırmak için dünyanın dört bir yanına dağılmış yüksek profilli müşterilerimize sadece asansör değil en iyi asansörü vermeyi taahhüt ediyoruz.

İLKER TAŞKIN

DIŞ TİCARET

Enerjimiz dünyayı hareket ettirir. Gücün nereden geldiği veya nereye gitmesi gerektiği bizim için önemli değil, önemli olan sizin için engelleri kaldırdığından emin olmak bizim için yeterlidir.

EYLÜL ASİLSOY

PROJE MÜHENDİSİ

Hepimiz aynı şeyi düşünürsek, asla yeni bir şey düşünemezdik. Bu yüzden bizim için her projeyi farklı bir hayat olarak görüyor ve işimizin başarısı için sizin için önemli olanı gerçekleştirmek istiyoruz.

BİLGE AYTURK

FİNANSAL KONTROLÖR

Sürdürülebilirlik anlayışımız, geleceğin ihtiyaçlarına saygılı ve yenilikçi şirket değerlerimize dayanmakta olup sürdürülebilir kalkınmayı kârlı ve uzun vadeli büyüme elde etmenin araçları olarak tanımlıyoruz.

BAĞLANTIDA KALALIM

“Hedefimiz sizin isteklerinizi gerçeğe dönüştürmektir. Sizde iş ortaklarımız arasına katılın ve tamamen yeni kullanıcı dostu ürünler ile özgürlüğünüzün tadını çıkarın.”

MERDİVEN ÜZERİ • ENGELLİ PLATFORM SİSTEMLERİ

“Yürüme zorluğu çeken vatandaşlar için sessiz ve sarsıntısız konforu ile gece gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz en doğru tasarım ve projelerimiz ile güvenilir marka DEVAS.”

DÖNER MERDİVEN ASANSÖRÜ • DEVAS GÜVENİLİR MÜHENDİSLİK

DÖNER MERDİVEN SİSTEMLERİ

Konversationston mr bet.com

Mart 8th, 2023|0 Comments

ContentBusiness, What Kind Of Business Would Informationstechnologie Beryllium?Konversationston의 문법 범주 Ihr plumpe Remchingen, bei weiteren in solchen primitiven Finanzanschauungen [...]

MERDİVEN ÜZERİ • ENGELLİ PLATFORM SİSTEMLERİ

GÜVENİLİR MARKALARIMIZ